\n"; break; default: $params = ""; } //switch } //if($storeKeys[$key]!="") } return $params; } ?> ..:Amorphis Group 2003 Home Page:..

Polish Version English Version

Start | O nas | News | Historia | Foto | Final Galaxy |

.::.

|  Forum  |  Księga  |  Download  |  Linki  |  Kontakt  |


..:Compod OnLine News:..

Romek 'Compod' Majewski - muzyk, swapper, grafik, designer. Takiego to go jeszcze nie znaliście. Okazuje się, że jego możliwości ogranicza jedynie czas. Jeśli ktoś myślał, że Compod to już legenda, to musi się zdziwić widząc go w nowym wcieleniu... Jako kto tym razem...?
wiecej >>

..:Final Galaxy Online:..

Od pewnego czasu jest już dostępna wersja OnLine kolekcji graficznej Droopy'ego. Kilka screenów można było zobaczyć w pierwszej wersji kolekcji, ale sporo z nich nigdy nie miało oficjalnej publikacji. Jak się okazuje teraz już mają...
wiecej >>Add to Favorites! Amorphis Home Page
Dodaj do ulubionych Startuj z amorphis.tk

Droopy is: My status
View Tomasz Pajak's profile on LinkedIn
Booker is:
Dezert is:
Compod is:
Olsen is:

Shit happens... .
Witaj na oficjalnej domowej stronie naszej grupy. Jeżeli już tu jesteś to nie pozostaje nam nic innego jak wierzyć w to, że szukałeś tej strony. Już na samym początku musimy zaznaczyć, iż strona jest w fazie beta (napis powoli blednie, co jest efektem wzmożonych prac nad końcowym wyglądem strony;]) co oznacza, że nie wszystko funkcjonuje tak, jak będzie to miało miejsce po zakończeniu wszelkich prac nad jej ostatecznym wyglądem (ed. strona jak widać cały czas podlega ewolucji- mamy nadzieję, że in plus. Z każdym tygodniem jesteśmy bliżej zakończenia prac nad zakończeniem ostatecznego wyglądu polskojęzycznej wersji, później to już tylko aktualizacja informacji :). Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że nie możemy się zorganizować do szybszego generowania tekstów i szeroko rozumianej pomocy:). Widocznie tak już musi być, przynajmniej jeszcze przez jakiś czas ;) Jednak w ostatnich dniach w naszych szeroko rozumianych kontaktach wszystko się zmienia, a to zaowocuje prężniejszą pracą (ed. efekty- przede wszystkim chodzi o efekty;]) i wyglądem witrynki.

Zacznijmy jednak od samego początku. Strona ta została zrobiona w zasadzie bez przygotowania, wiec musisz nam wybaczyć wszystkie niedociągnięcia, jednak mamy nadzieje, że nie będzie ich dużo (ed. z każdym dniem usuwamy kolejne błędy, jednak jeśli zauważyłeś jakieś niedociągnięcia to napisz do nas- jeśli są tylko dociągnięcia to także napisz ;]). Czego możesz się spodziewać spacerując po naszej stronie? Hmm... w zasadzie wszystkiego co się wiąże z naszą grupą. Dowiesz się jak powstała, kto wchodzi w jej skład, no i oczywiście (ed. jeśli jeszcze o tym nie wiesz) dowiesz się czym tak naprawdę zajmuje się Amorphis Productions.

Strona została podzielona tematycznie, dzięki czemu będziesz mógł wygodnie się po niej poruszać, wybierając te informacje, które są dla Ciebie ważne i eliminując mniej istotne dla Ciebie fakty. Możesz tu poznać wszystkich naszych członków, dowiedzieć się o nich wielu ciekawych rzeczy (ed. :]] w chwili obecnej jest tego niewiele, ale podobno ma się to zmienić już za kilka dni ;]), a jeśli zaistnieje taka potrzeba- skontaktować się z nami i zadać pytanie, którego nie pozostawimy bez odzewu. Biorąc pod uwagę, iż jest to pierwsza nasza strona, jesteśmy ciekawi Twoich reakcji na jej temat.

Mamy do Was jeszcze mały apel, zapewne wielu z Was administruje sieciami, jako administratorzy jesteście władcami swoich serwerów i tu właśnie nasza prośba. Jeżeli ktoś ma możliwość założenia nam kont shell'owych to prosimy o niezwłoczny kontakt. Dla dobrych dusz przewidziane nagrody w postaci autografów członków naszej rodziny ;] (ed. wszystkie podpisy w imieniu Amorphis złoży Booker, oficjalnie upoważniony i posiadający certyfikat duplikatora osobistego, a no i pomnik będzie dla ofiarodawcy... Oczywiście w centrum Wałbrzycha... Da się zrobić?)

Mamy przyjemność poinformować, że powoli przygotowywany jest kolejny nasz Amorphis Pack! Tym razem będzie to Millennium Edition :) Mimo, że muzyka w nim zawarta nie będzie najświeższa to na pewno nie znajdziecie tam czegoś co było już wcześniej wydane.

Jest jeszcze jedna kwestia, dotycząca nie tyle Amorphis co jednego z jej członków- otóż Droopy ma kilka logosów, które zostały namalowane kilka lat temu i chyba nadal mogą być opublikowane w formie kolekcji, zatem jeśli ktoś z Was jest w stanie zakodować dobrą kolekcję z logosami to prosimy o kontakt, albo bezpośrednio do Droopy'ego albo na adres Amorphis. Jeśli nikt się nie pojawi to prawdopodobnie dodamy kolejny odnośnik na stronie gdzie znajdziecie wszystkie jego logosy, które nie zostały jeszcze opublikowane. Sama idea pokazania tych logosów nie jest nowa, tak jak i logosy, niemniej jednak ich opublikowanie nie powinno pogorszyć waszego zdania na temat niniejszej strony. Możemy jeszcze Was poinformować, iż niektóre logosy były robione na zamówienie i jakoś nie dotarły do osób zamawiających. Jeśli zatem macie kontakt z kimś kto potrzebuje logo, np. : Adequate, Alpha Flight 1970, F4CG, Nostalgia, Undying lub Zine to piszcie, logosy czekają :]

No i się trochę zmieniło. Może bardziej kosmetycznie niż faktycznie, ale małymi krokami do celu :) Oczywiście zapraszamy Was do wszelkiego rodzaju manifestacji swoich odczuć na temat strony. W stosownych miejscach można zapisać swoje kilka słów. Pozostaje nam tylko życzyć Ci miłej zabawy. Na zakończenie pragniemy powiadomić, że grupa nie wyraża zgody na dodanie naszej strony jako link do innych stron bez wyraźnej zgody. Oczywiście to nie oznacza, że nie możecie pytać :) Kto płyta nie wielbłądzi...

Amorphis production

CoDesign by Droopy of Amorphis © 2003Web Counter value: